Kariera w kancelarii Adwokackiej

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

– Praca w kancelarii adwokackiej

PRAKTYKI STUDENCKIE

Studentów V roku prawa, zainteresowanych odbyciem praktyk w naszej Kancelarii, zachęcamy do składania aplikacji. Od kandydatów oczekujemy znajomości prawa oraz procedury postępowania cywilnego, zaangażowania, sumienności oraz dobrej organizacji i umiejętności pracy w zespole. U kandydatów mile widziane jest zainteresowanie dziedzinami z obszaru praktyki Kancelarii, w szczególności prawem karnym, cywilnym i gospodarczym.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą  prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy kancelaria@kazus.eu. W tytule wiadomości e-mail prosimy wpisać swoje imię i nazwisko z dopiskiem „Praktyka”.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

OFERTY PRACY

Zespół Kancelarii Adwokackich uprzejmie zaprasza osoby zainteresowane pracą w Kancelarii o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty. Aplikacje zostaną rozpatrywane w zależności od potrzeb kancelarii na dane stanowisko.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy kancelaria@kazus.eu

Aplikuj